Přejít na obsah
Ke staženíAktualityKontaktovatKariéra
cs

Kariéra

Hledáte stabilní práci v prosperující firmě s tradicí? Pak jste na správném místě! Staňte se součástí našeho týmu a spojte své kroky s úspěšnou firmou, která je stabilním zaměstnavatelem v orlickoústeckém regionu již více než 24 let.

Nabízíme:

Pokud máte zájem o práci v naší firmě, ozvěte se nám! Aktuálně vypsané pracovní pozice naleznete níže.

Stavebně-montážní dělník

Hledáme do svého týmu stavebně-montážní dělníka pro práci na stavbách po celé České republice. Nástup možný ihned! (Vzhledem k povaze práce není tato pozice vhodná pro ženy)

Náplň práce:

  • Montážní práce ocelových konstrukcí a sendvičových panelů
  • Dodržování technologických postupů a bezpečnostních předpisů
  • Spolupráce v kolektivu

Požadujeme:

  • Výuční list v oboru
  • Flexibilitu a ochotu pracovat i mimo své bydliště
  • Fyzickou zdatnost, manuální zručnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • Zkušenosti s montížními pracemi a Řidičský průkaz skupiny B (výhodou)

Nabízíme:

  • Hrubá mzda 40.000 – 43.000 Kč/měsíc
  • Stravenkový paušál
  • Bonusy, prémie (možnost 13. platu)
  • Možnost zápůjčky firemního vozu
  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti
  • Práci v stabilní a prosperující firmě

Kontakt:

  • P-SYSTEMS s.r.o. Dráby 542, 566 01 Vysoké Mýto
  • Kontaktní osoba
    • p. Veselá Pavlína
    • Tel.: 465 526 301
    • E-mail: vesela@p-systems.cz

Benefity

Firemní telefon
Stravenkový paušál
Možnost zápůjčky firemního vozu
Výkonnostní bonusy/odměny

Máte dotaz?

Pokud máte nějaké otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat.